• 10 февраль, 2021

Поздравляем ученика 9"А" класса школы-лицея "MAQSAT" Амира Арсланова со спортивной победой на республиканском турнире по хоккею с мячом!

• 09 февраль, 2021

Біздің ұжымда жас оқытушы әкімшіліктің, тәжірибелі тәлімгерлердің, әріптес мұғалімдердің үнемі қолдауын сезінеді. Дәл осындай командада нағыз мұғалім қалыптаса алады. "MAQSAT" мектеп-лицейінің талантты мұғалімдерінің бірі, бастауыш сынып мұғалімі Майра Сәдібек.

• 08 февраль, 2021

"MAQSAT мектеп-лицейінің қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі, 17 жыл ұстаздық қызмет етіп келе жатқан педагог-сарапшы  Ұлжалғас Мұқанова үнемі педагогтік шеберлігін шыңдауға ұмтылады.

• 05 февраль, 2021

Бастауыш сынып мұғалімі Салия Қиюбаева сабақтарда оқушылардың оқу-танымдық қызметін жандандыру үшін пәнаралық байланыстарды пайдаланады.

• 03 февраль, 2021

"MAQSAT" мектеп-лицейінің ұстаздары сабақта оқушыларға ең қызықты болатын әдіс-тәсілдерді пайдаланады.

• 02 февраль, 2021

Математика пәнінің мұғалімі Кемелбекова Қарлығаш Болатқызы өз сабақтарына шығармашылықпен қарайды және білім беру қызметін жүргізудің жаңа формалары мен әдістерін үнемі іздеуде.

• 01 февраль, 2021

"MAQSAT" мектеп-лицейінің талантты жас мұғалімдерінің бірі - ағылшын тілі мұғалімі Мерей Толқынқызы.

• 25 январь, 2021

Қазіргі балалар әлемді гаджеттерсіз және интернетсіз елестете алмайды, сондықтан оларды оқыту процесі сандық ортада жүруі керек.

• 22 январь, 2021

"MAQSAT" мектеп-лицейінің шахматшылар командасы бірінші орынға ие болды! MAQSAT" мектеп-лицейінің оқушылары шахмат біріншілігінде бірінші орын алды. "MAQSAT" мектеп-лицейінің турнирінде біздің мектептің үздік шахматшылары қатысты.

• 20 январь, 2021

Қазақстанның үздік математиктерінің бірі, ҚР Білім беру ісінің үздігі, Ы.Алтынсарин атындағы медаль иегері Қарабалаева Тоқтаркөл Ахметқалиқызы "MAQSAT"мектеп-лицейінде жұмыс істейді.49 жыл бойы балаларға өзінің педагогикалық дарынын беріп келеді.