Школа-лицей «MAQSAT»

Алматы қаласындағы жекеменшік
мектеп-лицей

Балаға алдына мақсат қоя білуді және жеңіске жетуді үйретеміз!

MAQSAT — пен бірге мақсатқа ұмтыл! Мақсат бар жерде жетістік бар!

Мақсатсыз адам арманына жете алмайды. Мақсат айқын болса, армандар орындалады! Өз алдына мақсат қоя білу- табысқа жетудің кілті.

«MAQSAT» мектеп-лицейі- мақсатқа жетудің алғашқы баспалдағы.

Біз сіздің балаңызды алдына мақсат қоя білуге үйретеміз. Мақсатқа ұмтылу балаға өзінің өмірінен не қалайтынын түсінуге көмектеседі.

Біздің мектепте сіздің балаңыз мақсатқа жетуге ынталы болады, оқу процесінен рахат алады, сәтсіздіктерді талдап, алғашқы жеңістерді тойлауды үйренеді, бір сөзбен  айтқанда оның мақсаты өмірлік құндылықтарымен үйлескенге дейін ресурстық жағдайда болады .

Мектеп-лицейге шақырамыз!

2020-2021 оқу жылына 0-11 сыныптарға оқушылар қабылдаймыз! Оқыту қазақ және орыс тілдерінде жүргізіледі:

Сұрау қалдыру

«MAQSAT» мектеп-лицейінде білім алудың артықшылықтары

Оқытудың негізі

физика-математикалық бағытта жүргізіледі, ағылшын тілін шетелдік мамандар тереңдетіп оқытады

Компьютерлік бағдарламаларды игеру

AutoCAD, Mathcad, CorelDRAW,  Adobe Photoshop, Autodesk  3D Max

Медиацентр «MAQSAT

оқушылар тележүргізуші, режиссер, оператор, мамандықтарына үйренеді

Уйірмелер мен секциялар

бейнелеу өнері, кескіндеме, спорт секциялары

Мектеп-лицейдің жұмыс істеу принципі

білім сапасының нәтижелі болуы, әрбір оқушыға жеке көңіл бөлу

Кәсібіи білікті ұстаздар

ең таңдаулы, кәсіби  ұстаздар дәріс береді

Оқушылар саны әр сыныпта

15-18 баладан аспайды

Күзет қызметі

Оқушылардың  қауіпсіздігі қамтамасыз етілген

Мектеп инфрақұрылымы

«MAQSAT» мектеп-лицейі

«MAQSAT» мектеп-лицейі - жалпы білім берудің барлық сатыларында мемлекеттік аккредитациядан өткен лицензияланған жекеменшік білім мекемесі.

«MAQSAT» мектеп-лицейі ата-аналарды өз балаларын біздің білім ордасында оқытуға шақырады! Біздің мектеп-лицейде Сіздің балаңыз сапалы заманауи білім алады, сондай-ақ өздерінің зияткерлік, шығармашылық және спортқа деген қабілеттерін толықтай ашуларына мүмкіндіктер мол.

Отандық және шетелдік білім беру бағдарламаларын қолдана отырып, әрбір балаға жеке көңіл бөлу оқушы қабілетін жан-жақты дамытуға мүмкіндік береді.

«MAQSAT» мектеп-лицейі - бұл оқытудың жаңа форматы, негізінен коммуникацияны дамытуға, баланың шығармашылық қабілетін ашуға, білімді, келешегі мол, мақсаты биік тұлғаны қалыптастыруға бағытталған.

Оқыту үдерісі жаратылыстану-техникалық және шығармашылық бағыт арасында таңдау қабілетін анықтау мақсатында мұқият талдау жасауға бағытталған.

Жаратылыстану-техникалық бағыт оқушыларға физика, математика пәндерін тереңдетіп оқытуды және AutoCAD, Mathcad,  Autodesk өзге де әртүрлі компьютерлік бағдарламаларды енгізуді көздейді.

Шығармашылық бағыт  оқушыларға өнер тарихын, сурет, кескіндеме, CorelDRAW, Adobe Photoshop, 3D Max сияқты қолданбалы бағдарламаларды зерттеуге үлкен мүмкіндіктер береді

Тәжірибелі педагогтар оқушының бойындағы жасырын таланттарды табу және олардың дамуына мүмкіндік беру үшін барлық күш-жігерін жұмсайды

Әр сыныптағы бала санының 15-16 баладан аспауы ұстаздардың әрбір балаға жеке көңіл бөлуіне толықтай мүмкіндік береді.

Ізгі ниетпен,

Гүлгина Әбдрахманқызы Ажибаева,

«MAQSAT» мектеп-лицейінің құрылтайшысы

Мектеп жайында бейнежазба

Жаңалықтар

• Бүгін "MAQSAT" мектеп – лицейінің оқушылары үшін ең әсерлі және ұмытылмас мереке – Соңғы қоңырау соғылды, бұл оқу жылын 260 оқушы сәтті аяқтады

• MAQSAT " мектеп-лицейінің 4-сынып оқушыларын бастауыш сыныпты бітірулерімен құттықтаймыз! Төрт сынып артта қалды. Білім қоржындарын айтарлықтай толықтырды. Әрқайсы көптеген жетістіктерге қол жеткізді.

• Биыл бірінші сыныпқа баратын бүлдіршіндер мен олардың ата-аналары! Танысыңыздар, "MAQSAT мектеп-лицейінің бастауыш сынып мұғалімі Айзат Берікқызы Асанова мектебіміздің тәжірибелі ұстаздарының бірі. Үнемі оқытудың қызықты әрі тиімді әдістерін қолданып жүретін жаңашыл ұстаз.

• "MAQSAT" мектеп-лицейінде жас мамандармен жұмыс жасауда оң тәжірибе жинақталған. Біздің ұжымда жас оқытушы әкімшіліктің, тәжірибелі тәлімгерлердің, әріптес мұғалімдердің үнемі қолдауын сезінеді. Дәл осындай командада нағыз мұғалім қалыптаса алады.Мектебіміздің талантты ұстаздарының бірі САЛИЯ Азатқызы ҚИЮБАЕВА

• Жанна Ивановна Витказова, "MAQSAT" мектеп-лицейінің бастауыш сынып мұғалімі. Биыл ол өз оқушыларын бастауыш мектептен жоғары сыныпқа шығарып салып, бірінші сынып оқушыларын қарсы алады. Биылғы жылы балаларын бірінші сыныпқа беретін ата-аналар балаларын осындай тәжірибелі және талантты мұғалімнің қолына тапсырса, өкінбейді

• Біздің олимпиадашылар математика, Қазақстан тарихы, ағылшын және қазақ тілі пәндері бойынша жоғары нәтижелер көрсетті. Оқушыларымызды жеңістерімен құттықтаймыз және келесі кезеңде одан да жақсы биіктерді бағындыруларына тілектеспіз!

• "MAQSAT" мектеп-лицейінің оқушылары ұстаздары мен аналарын мерекелерімен құттықтады. Балалар оған алдын – ала дайындалды, аналарының суреттерін салды, аналарға арналған әндер мен өлеңдерді үйренді.

• "MAQSAT" мектеп-лицейінің бастауыш сынып мұғалімі Айзат Асанова үнемі оқытудың қызықты әрі тиімді әдістерін қолданып жүретін жаңашыл ұстаз.

• Информатика - это самый "современный" школьный предмет. Учитель информатики школы-лицея "MAQSAT" Аяулым Бақытовна Камысбаева старается преподавать информатику интересно.