• 17 август, 2021

Біздің мектепте сіздің балаңызға заманауи талаптар мен әдістерді қолдана отырып, мектеп бағдарламасы бойынша толық білім алуға мүмкіндік береміз.

• 19 апрель, 2021

Мектептегі денсаулық күні-бұл көңілді мереке, жақсы көңіл-күй, Спорт және денсаулық мерекесі. Оқушылар бұл күнді спорттық жарыстарға қатысып, көңіл көтеру және таза ауада дем алу үшін күтеді.

• 10 апрель, 2021

"MAQSAT" мектеп-лицейінде "Наурыз" мерекесі әрқашан ерекше, қызықты, салтанатты түрде өтеді.

• 09 март, 2021

Көктемнің алғашқы мерекесі қарсаңында біздің мектепте 8 наурыз Халықаралық әйелдер күніне арналған мерекелік концерт өтті.

• 02 март, 2021

Әрине, көздерімен көріп, қолдарымен жасаған эксперименттер жақсы естерінде қалады.Өз сабақтарында химия пәнінің мұғалімі, педагог-зерттеуші Күлжахан Дүйсебайқызы Нұрышова жиі эксперименттер, шағын зерттеулер жүргізуге тырысады.

• 18 февраль, 2021

Біздің  тхэквандошылар қалаық жасөспірімдер арасындағы турнирден 2-орынға ие болды. Жарайсыңдар, балалар! Құттықтаймыз!

• 17 февраль, 2021

Біздің Maqsat" мектеп-лицейінде мектепішілік шахмат турнирі болып өтті. Жеңімпаздарды құттықтаймыз!

• 11 февраль, 2021

MAQSAT" мектеп-лицейінде оқушылар арасында шахматтан турнир өтуде. Шахмат ойыны баланы жылдам ойлануға, шешім қабылдауға үйретеді.

• 10 февраль, 2021

Поздравляем ученика 9"А" класса школы-лицея "MAQSAT" Амира Арсланова со спортивной победой на республиканском турнире по хоккею с мячом!

• 09 февраль, 2021

Біздің ұжымда жас оқытушы әкімшіліктің, тәжірибелі тәлімгерлердің, әріптес мұғалімдердің үнемі қолдауын сезінеді. Дәл осындай командада нағыз мұғалім қалыптаса алады. "MAQSAT" мектеп-лицейінің талантты мұғалімдерінің бірі, бастауыш сынып мұғалімі Майра Сәдібек.