• 25 май, 2022

Бүгін "MAQSAT" мектеп – лицейінің оқушылары үшін ең әсерлі және ұмытылмас мереке – Соңғы қоңырау соғылды, бұл оқу жылын 260 оқушы сәтті аяқтады

• 25 май, 2022

MAQSAT " мектеп-лицейінің 4-сынып оқушыларын бастауыш сыныпты бітірулерімен құттықтаймыз! Төрт сынып артта қалды. Білім қоржындарын айтарлықтай толықтырды. Әрқайсы көптеген жетістіктерге қол жеткізді.

• 18 апрель, 2022
  • 31 март, 2022

Биыл бірінші сыныпқа баратын бүлдіршіндер мен олардың ата-аналары! Танысыңыздар, "MAQSAT мектеп-лицейінің бастауыш сынып мұғалімі Айзат Берікқызы Асанова мектебіміздің тәжірибелі ұстаздарының бірі. Үнемі оқытудың қызықты әрі тиімді әдістерін қолданып жүретін жаңашыл ұстаз.

• 17 март, 2022

"MAQSAT" мектеп-лицейінде жас мамандармен жұмыс жасауда оң тәжірибе жинақталған. Біздің ұжымда жас оқытушы әкімшіліктің, тәжірибелі тәлімгерлердің, әріптес мұғалімдердің үнемі қолдауын сезінеді. Дәл осындай командада нағыз мұғалім қалыптаса алады.Мектебіміздің талантты ұстаздарының бірі САЛИЯ Азатқызы ҚИЮБАЕВА

• 15 март, 2022

Жанна Ивановна Витказова, "MAQSAT" мектеп-лицейінің бастауыш сынып мұғалімі. Биыл ол өз оқушыларын бастауыш мектептен жоғары сыныпқа шығарып салып, бірінші сынып оқушыларын қарсы алады. Биылғы жылы балаларын бірінші сыныпқа беретін ата-аналар балаларын осындай тәжірибелі және талантты мұғалімнің қолына тапсырса, өкінбейді

• 11 март, 2022

Біздің олимпиадашылар математика, Қазақстан тарихы, ағылшын және қазақ тілі пәндері бойынша жоғары нәтижелер көрсетті. Оқушыларымызды жеңістерімен құттықтаймыз және келесі кезеңде одан да жақсы биіктерді бағындыруларына тілектеспіз!

• 04 март, 2022

"MAQSAT" мектеп-лицейінің оқушылары ұстаздары мен аналарын мерекелерімен құттықтады. Балалар оған алдын – ала дайындалды, аналарының суреттерін салды, аналарға арналған әндер мен өлеңдерді үйренді.

• 28 февраль, 2022

"MAQSAT" мектеп-лицейінің бастауыш сынып мұғалімі Айзат Асанова үнемі оқытудың қызықты әрі тиімді әдістерін қолданып жүретін жаңашыл ұстаз.

• 25 февраль, 2022

Информатика - это самый "современный" школьный предмет. Учитель информатики школы-лицея "MAQSAT" Аяулым Бақытовна Камысбаева старается преподавать информатику интересно.